Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Klinika stomatologiczna Herecka Dent w Gliwicach – poznaj nas

Pacjenci gabinetów stomatologicznych Herecka Dent w Gliwicach mają możliwość korzystania z usług zespołu dentystów oraz implantologów w pełni oddanych swojej pracy i wykonywanemu zawodowi. Personel kliniki dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Ponieważ zależy nam na dobrym samopoczuciu Pacjentów, pracownicy recepcji zapewniają także opiekę osobom dopiero oczekującym na swoją wizytę.

Główną ideą przyświecającą działalności kliniki jest maksyma „po pierwsze nie szkodzić”. Dlatego właśnie podchodząc do każdego zabiegu czy planowania dłuższej kuracji, staramy się przede wszystkim zapewnić Pacjentom pełne bezpieczeństwo od strony medycznej i upewnić się, że podejmowane w gabinecie działania przyniosą również w pełni zadowalające efekty estetyczne. Zdajemy sobie sprawę ze szczególnego znaczenia, jakie w stomatologii mają estetyka i implantologia.

Jednak zakres kompetencji pracowników zespołu jest znacznie szerszy niż wspomnieliśmy do tej pory. Dr n. medycznych Aleksandra Hercka-Mulas, właścicielka kliniki stomatologicznej to specjalista chirurg stomatolog. Jako praktykujący dentysta oraz chirurg szczękowy w codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na dokładność i precyzję podczas przeprowadzanych zabiegów, aby efekt był w najwyższym stopniu zadowalający dla jej Pacjentów.

Klinika Stomatologiczna Hercka Dent Gliwice - O nas

Naszym specjalistą z zakresu leczenia kanałowego jest dr nauk medycznych Tomasz Mazur – stomatolog dziecięcy, pasjonat nowoczesnych metod leczenia zębów i niezwykle sympatyczny… człowiek. Pacjenci korzystający z usług tego dentysty z pewnością opuszczą fotel w doskonałym nastroju. Oprócz zgłębiania tajników endodoncji, interesuje się również periodontologią, protetyką i stomatologią estetyczną. Praktykuje również zabiegi wszczepiania implantów zębowych.

Rozległe i wieloletnie doświadczenie pracowników gabinetu stomatologicznego Hercka Dent oraz dostęp do specjalistycznego sprzętu nie skłania gliwickich dentystów do zaniechania dalszego rozwoju. Bezustannie dokształcają się podczas licznych szkoleń i sympozjów. Wszystko po to, aby praca, która jest dla nich pasją, była zadowalająca dla Pacjentów Kliniki.

Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas